Радио Милева
за време на вечерното излегување

Ана Николиќ им го привлече вниманието на фановите: Се тркалаше на хаубата на автомобилот па ги крена и нозете (фото)

Ана Николиќ им го привлече вниманието на фановите: Се тркалаше на хаубата на автомобилот па ги крена и нозете (фото)

Пејачката Ана Николиќ често го привлекува вниманието на јавноста со своите објави на мрежите, а овој пат отиде чекор понатаму.

Очигледно Ана сакала да биде смешна, па за време на вечерното излегување се качила на хаубата од автомобилот, а на крајот почнала да се тркала по неа, да се ниша и да ги крева нозете.

Таа тоа го објави на својот Инстаграм профил, па дури и делот каде и се гледа долната облека со што им го привлече вниманието на нејзините следбеници.

Потоа запали цигара и легна на автомобилот, а се беше придружено со музика со песна на Ејми Вајнхаус. На крајот позираше како просјак со картон на кој напиша „дека и требаат пари за Шанел“.

Фото:Принтскрин/Инстагарм/ananikolicofficial

Останати вести од Радио Милева