Радио Милева
Во добри односи

Ана Николиќ ги шокираше сите на Инстаграм, сподели фотографија со песната на бившиот сопруг Раста и го означи раперот (ФОТО)

Ана Николиќ ги шокираше сите на Инстаграм, сподели фотографија со песната на бившиот сопруг Раста и го означи раперот (ФОТО)

На раперот Стефан Ѓуриќ Раста наскоро ќе му истече казната за издржување куќен притвор, а месеците поминати во станот напорно работеше.

Тој објави нова песна, а неговата поранешна сопруга Ана Николиќ ги изненади своите следбеници на Инстаграм кога ја објави.

Николиќ  позирала со својата ќерка Тара покрај животни, а на неа ја ставила песната на Раста, еден стих и ја одбележа приказната.

Ана со овој потег покажа дека е во многу добри односи со својот некогашен сопруг.

„Со Ана ни се случи љубов на прв поглед. Не знаев дека таа ќе биде жената со која ќе имам дете. Никогаш ништо не планирав. Бракот со неа се случи сосема природно, директно… Еднаш пред настапот се договоривме да одиме кај матичарот и да се венчаме. Така беше. Никој не известивме, но апсолутно никој не знаеше, па ни нејзиниот брат. Ни беа дури и лути. Семејството се чувствуваше како да не е добредојдено“ – раскажал Раста за Николиќ.

Фото: Принтскрин Инстаграм/Ексклузив/Дамир Дервишагиќ/ananikolicofficial

Останати вести од Радио Милева