Радио Милева
не запира

Ана Николиќ повторно во рани: Пејачката целосно модра, одлучи да покаже сѐ (фото)

Ана Николиќ повторно во рани: Пејачката целосно модра, одлучи да покаже сѐ (фото)

Ана Николиќ продолжува да изненадува, повторно се појави фотографијата на пејачката со подливи.

Николиќ која неодамна ја загрижи јавноста кога се појави снимка со страшни лузни на лицето, а сега објави и фотографија на која се гледаат модринки, отоци и рани на нозете.

Промените на нозете најверојатно настанале кога Ана паднала од скалите кога одела на роденденот на ќерката Тара, кој го има со Стефан Ѓуриќ Раста.

Пејачката објави нова фотографија, односно селфи, на кое јасно се гледа дека Ана повторно е со рани, поради што коментарите веднаш почнаа да пристигнуваат.

Додека ги лечеше старите рани и застана на нозе, многумина мислеа дека тоа ќе биде лекција за Ани до крајот на животот, но таа брзо докажа дека за неа мирот не трае.

Инаку, на фотографиите од прославата, дамката под фустанот на пејачката е во пределот на колената.

Да потсетиме, пејачката се појавила со три часа задоцнување, бидејќи доживеала несреќа додека одела на роденден. Како што се дознало, таа тогаш паднала на скалите и се извалкала. Но, со оглед на тоа дека и самата била свесна дека многу доцни, немала време да се врати во станот и да се пресоблече, па и покрај болката отишла на забавата на нејзиното дете.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Ана Николиќ

Останати вести од Радио Милева