Радио Милева
единствена

Ана Николиќ објави провокативна фотографија: Пејачката ја крена ногата во воздух и покажа повеќе од што треба (фото) 

Ана Николиќ објави провокативна фотографија: Пејачката ја крена ногата во воздух и покажа повеќе од што треба (фото) 

Пејачката Ана Николиќ, позната по својот провокативен стил и силниот вокал, на својот „Инстаграм“ профил објави фотографија која предизвика големо внимание кај нејзините следбеници.

На фотографијата Ана на многу провокативен начин седи на маса со крената нога.

Ана е позната по тоа што редовно ги известува своите фанови за нејзиниот живот преку социјалните мрежи, а оваа фотографија не беше исклучок.

Сепак, она што ја направи оваа објава особено значајна е фактот што обожавателите беа загрижени за нејзиното физичко закрепнување.

Но со оваа објава на „Инстаграм“  Ана ја покажува храброста и одлучноста да продолжи и покрај физичките пречки. Таа ја покажа својата сила, не само како уметник, туку и како мајка.

Ана Николиќ е долго време на сцената и е позната по својата страсна музика, но и по скадалите кои се поврзуваат со нејзиното име. Оваа последна објава само ја потврдува нејзината посветеност на кариерата и семејството, дури и во тешки времиња.

Во секој случај, Ана Николиќ продолжува да ја заинтригира јавноста со своите постапки. Без оглед на  нејзините одлуки, едно е сигурно – таа е уметник кој го живее својот живот онака како што сака. И тоа е она што ја прави единствена.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Ана Николиќ/Ата Имаџес

Останати вести од Радио Милева