Радио Милева
еротика во природа

Ана Кораќ топлес, со раскопчани фармерки само по танга, позираше клекната во коприви (ФОТО)

Ана Кораќ топлес, со раскопчани фармерки само по танга, позираше клекната во коприви  (ФОТО)

Ана Кораќ на Инстаграм објави необични фотографии кои за кратко време собраа илјадници лајкови.

Старлетата обично секогаш позира во скапа гардероба, еротска долна облека или секси костими за капење  и најчесто на егзотични дестинации во луксузни хотели и ресторани, овој пат природата ја искористи како амбиент да ја изрази сопствената експресија за еколошко-еротска фотосесија.

Таа ги соблекла маичката и градникот останала топлес прекривајќи ги своите гигантски силиконски гради со косата, ги откопчала фармерките за да и се видат танга гаќичкте, а потоа позирала во грмушките.

На втората еколошко-еротска поза старлетата нуди уште пооголема доза возбуда. Ана со напучена задница во која длабоко се врежала тангата, свртена кон фото-објективот,со  подсвлечени фармерки, позира топлес клекната во коприви. Така барем изгледаат  зелените билки покрај кои стралетата чија кпопуларност е во постојана прогресија, ја заокружила својата мини еколошко-еротска фотосеија.

Единствео што остана непознато дали Ана доволно внимаваше и пазеше при клекнувањето да не си го „ижурка“ га*ето?!

Фото: Инстаграм принтскрин/ana_korac

Останати вести од Радио Милева