Радио Милева
воздржи се ако можеш?!

Ана Кораќ со нова фото серија врвна перверзија: Цицлестата старлета во пози кои мамат на блуд (ФОТО)

Ана Кораќ со нова фото серија врвна перверзија: Цицлестата старлета во пози кои мамат на блуд (ФОТО)

Ана Кораќ не престанува да ја провоцира јавноста со своите провокативни фотографии што редовно ги поставува на социјалните мрежи. Овој пат, старлетатасподели нова фото серија врвна перверзија…

Најпрвин таа се сликала само по долна облека од проѕирна црна тантела, со пешкир преку влажната коса асоцирајќи дека тукушто излегла од бањата, чиста и подготвена за… знаете веќе за што?!

Заводливиот поглед само ја зголемува провокацијата од страна на старлетата која изнудува копнежи, желба и страсти кај нејзините машки следбеници на социјалните мрежи.

Веднаш потоа Ана се фотографиралаа само по градник, со спуштени фармерки, под кои со нејзините танга гаќички од црна тантела целосно ги излудува оние што не можат да и одолеат на ваквата еротска глетка.

Цицлестата старлетата едноставно со своите пози мами и ликува да повикува на блуд. Ваше само да се воздржите… Ако можете?!

Фото: Инстаграм принтскрин/ana_korac

Останати вести од Радио Милева