Радио Милева
каде што има чад има и оган

Ана Кораќ е бремена? Нејзината изјава ги подгреа сомнежите (фото)

Ана Кораќ е бремена? Нејзината изјава ги подгреа сомнежите (фото)

Ана Кориќ со месеци ужива со својот избраник кој вешто го крие од очите на јавноста, а тамошните медиуми сега пренесуваат дека поранешната Задругарка е бремена.

Имено, како што се наведува, пријателка на старлетата открила дека Ана била пресреќна на веста дека ќе стане мајка. Сепак, Кораќ се обиде да ја демантира оваа информација, но тоа само ги подгреа сомнежите дека таа е навистина бремена.

– Мислам дека конечно треба и јас да се објавам за да не се објавуваат изјави што не сум ги дала. Што се однесува до бременоста, сè уште нема да се огласам на оваа тема, сфатете ме – порача Ана во својата објава на социјалната мрежа и ги збуни следбениците.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Ана Кораќ

Останати вести од Радио Милева