Радио Милева
во согласност со трендовите

Ана Кораќ го облече бебето во најнова мода: Синот на старлетата има само седум дена, а веќе е подготвен за фотосесија (фото)

Ана Кораќ го облече бебето во најнова мода: Синот на старлетата има само седум дена, а веќе е подготвен за фотосесија (фото)

Старлетата Ана Кориќ неодамна се породи, а и покрај тоа што нејзиниот син има само една недела, таа веќе го облекува по најнова мода. Кораќ веќе го облече синот во согласност со трендовите.

Имено, Ана објави фотографија на која нејзиниот син носи фармерки, скроени така да има место за пелени и светло жолт џемпер. На него има црна марама и патики.

Да потсетиме, Ана Кориќ се породи со царски рез во приватна клиника, а со синот беше сместена во луксузен стан.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/ Ана Кораќ

Останати вести од Радио Милева