Радио Милева

Амазонка или домино дама: Пејачката Маја Беровиќ има задница која ќе ве маѓепса! (ФОТО + ВИДЕО)

Амазонка или домино дама: Пејачката Маја Беровиќ има задница која ќе ве маѓепса! (ФОТО + ВИДЕО)

Пејачката Маја Беровиќ облече тесен корсет во кој изгледа посекси од било кога. Таа избра шах комбинација, па се снимаше и за нејзините обожаватели го прикачи видеото на социјалните мрежи.  

На крајот од видеото, Маја се заврте, за секој подобро да може  да го види нејзината задник. 

Мажите беа маѓепсани од глетката, кога видеа колку добро газе има пејачката.

Погледнете го и Вие… видеото:

Walk walk baby ??????

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Останати вести од Радио Милева