Радио Милева
од загревање до „прегревање“...

Аманда Тривизас и вака „ќе ве фрли“ во „еротски транс“, а камо ли ако отидете на нејзината „Only fans“ страница… таму нема граница! (ФОТО)

Аманда Тривизас и вака „ќе ве фрли“ во „еротски транс“, а камо ли ако отидете на нејзината „Only fans“ страница… таму  нема граница! (ФОТО)

Волшебна бринета и девојка со повеќе од милион фанови на Инстаграм, Аманда Тривизас и стана позната на јавноста кога „случајно“ се појави нејзиното интимно видео со мексиканскиот фудбалер Џонатан Дос Сантос.

Таа и нејзината совршено извајана задница потоа стигнаа до речиси секоја насловна страница на релевантните магазини во целиот свет и оттогаш не престанува да ги споделува своите  предизвикувачки фотографии на социјалните мрежи.

Откако позираше провокативно напучена среде спа бањата и ги сподели жешките снимки на својот Инстаграм, старлетата повторно ги почести своите следбеници со нов пост.

Сепак ако сакате да ги видите нејзините нажешки „пиштол голи“ пози, ќе морате да одите на нејзината „ Only fans“ страница каде  секако  ништо не е бесплатно.

А откако ќе платите, ширум ќе ви се „отворат вратите“ на нејзината раскошна телесна убавина која таму Аманда ја споделува, како од мајка родена.

Ова другото, на Инстаграм, е само „скокотлива најава“… Само разголено загревање за она што ве очекува, доколку ќесето за ваквите како неа и нејзините „другарки“ ви се одврзува!

Фото: Инстаграм принтскрин/amandatrivizas

 

 

 

 

Останати вести од Радио Милева