Радио Милева
сирена на суво...

Александра Суботиќ за миг „забoрави“ на неверството на сопругот и се соблече на плажа: Додека сите со поглед и „земаа мерка“, старлетата покажа зошто ја викаат „ѕверка“ (ФОТО)

Александра Суботиќ за миг „забoрави“ на неверството на сопругот и се соблече на плажа: Додека сите со поглед и „земаа мерка“, старлетата покажа зошто ја викаат „ѕверка“ (ФОТО)

Поранешната риалити  учесничка Александра Суботиќ отпатува во Црна Гора откако нејзиното момче Пеца Распоповиќ ја изневери и ја остави заraд нејзината поранешна најдобра пријателка Маја Маринковиќ.

Имено, на својот Инстаграм профил, Александра редовно ги известува следбениците како е, а сега, како што изгледа, испратила и тајна порака до бившиот и неговата нова девојка.

Суботиќ најпрвин се снимала пред огледалото во секси бикини, од сите можни агли, па покрај видеото кусо напишала: „Сирена“… Иако старлетата изгледа како секси „ѕверка“!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Subotic (@sandrasuboticss)

Потоа старлетата се снимила како ужива на плажа додека пие коктел, па прикачила видео во кое го снима своето тело додека во позадина свири песната „Бајадера“ на Вики Миљковиќ.

„Знам дека ја лажеш исто како мене и дека одвреме-навреме ја изневеруваш, знам, добро знам се и не ми е гајле. Затоа што луѓето велат дека молчењето е злато, а златото чини, па дојдете кај мене за договор, јас сум живо суштество, јас и ти лесно ќе се договориме за се“ – се слуша во позадина како одат стиовите на песната, додека Александра само се насмевнува.

Како ќе реагираат Маја Маринковиќ и Пеца на фотографите и музичката порака од Инстаграм приказните на Александра…?

И таа и ние, со нетрпение очекуваме да видиме.

Фото: Инстаграм принтскрин/sandrasuboticss

 

Останати вести од Радио Милева