Радио Милева
лавина од лајкови и кометари

Александра Пријовиќ во секси пози од САД: Седната, раширена, па распослана… по постела! (ФОТО)

Александра Пријовиќ во секси пози од САД: Седната, раширена, па распослана… по постела! (ФОТО)

Александра Пријовиќ веќе некое време е на турнеја во САД. Српската фолк пејачка редовно објавува фотографии снимени „преку големата бара“, но една секси слика привлече поголемо внимание.

Александра во секси поза од креветот, облечена во тесен мини фустан и високи чизми, а позицијата во која таа сликала е повеќе од провокативна.

Следуваше лавина од лајкови  и коментари. Се разбира, повеќе беа фасцинирани мажите. Слично како на онаа од пред некое време, кога седната на столче со раширени нозе Пријовиќка своите фанови ги гледаше директно во очи… Само што ниту еден од нив не го крена погледот погоре од нејзините разголени препони, зашто меѓу нив и рачето ѕиркаше „мачето“ на згодната „мачка“ од пејачка!

Останати вести од Радио Милева