Радио Милева
ги почести фановите

Предигра од спалната соба: Прија позира во долна облека, а Филип ја фотографира (фото)

Предигра од спалната соба: Прија позира во долна облека, а Филип ја фотографира (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ ги почести фановите на Инстаграм со фотографија во предизвикувачко издание.

Имено, Пријовиќ позираше само во долна облека, а најголемо внимание привлече нејзиниот градник со кристали и циркони.

„Јас сум твојата крв на рана, таа песна во кафеана што таа ти ја брани – Во коментар го цитираше Пријовиќ текстот на нејзината нова песна.

Во преден план беа бујните облини на Александра, особено градите, но и рамниот стомак.

Инаку,  Александра откри дека  провокативните кадрите ги снимил токму нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ кој многу и помага кога е нејзината кариерата во прашање.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Александра Пријовиќ

Останати вести од Радио Милева