Радио Милева
најголема плачка

Александра Пријовиќ ја погоди во срце Наташа Беквалац и ја расплака пред сите (фото)

Александра Пријовиќ ја погоди во срце Наташа Беквалац и ја расплака пред сите (фото)

На јавноста и е добро позната емотивната страна на пејачката Наташа Беквалац, која ја покажа уште еднаш.

Овој пат не беше пред камери, туку пред полна кафеана додека пееше нејзината колешка Александра Пријовиќ.

Барбиката од Нови Сад пушти солзи додека Александра го пееше нејзиниот голем хит „Никотин“.

Беквалac ја држеше за рака и ја погледна во очи и беше видливо дека е целосно обземена од емоции од песната што ја погодува така јако.

Наташа потоа ја испеа песната на Александра „Богата сиротиња“ која ги воодушеви сите гости.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева