Радио Милева
Еротска фотосесија пред камерата на „Бекстејџ“

Александра Накова во жешка предновогодишна фотосесија: Гламурозна пасторала од телесен раскош и убавина (ФОТО + ВИДЕО)

Александра Накова во жешка предновогодишна фотосесија: Гламурозна пасторала од телесен раскош и убавина (ФОТО + ВИДЕО)

Секогаш кога ќе се спомне нејзиното име се крева прашина.  Нејзините видеа и фотографии се едни од најпрегледуваните на социјаолните мрежи или Јутјуб.

Млада, убава, згодна, сексапилна, провокативна, пожелна… едноставно – неодолива. Таква е една од најубавите модели и жени воопшто во Македонија,атрактивната гевгеличанка Александра Накова.

За миг се повлече од сцената, се омажи, стана мајка на ќеркичката Леа, па набргу се разведе и… се врати! И во јавниот живот и на сцената!

Нејзините приватни фотографии од личните профили многу често ги преплавуваат социјалните мрежи и порталите.

Но, овој пат Александра Накова реши да направи чекор повеќе, односно повторно да застане пред фотообјективот и камерата на познатиот уметнички фотограф и видеорежисер Дарио Јанковиќ и за потребите на содржините на најгледаниот забавен ТВ магазин „Бекстејџ“ да направи уште една „жешка“ фотосесија… Ама и да ја „отвори душата“!

Предновогодишна гламурозна пасторала од телесен раскош и убавина, распослани бујни атрибути, предизвикувачки пози и тетоважи… И секако: нејзината животна приказна во последниве 4-5 години.

Погледнете го прилогот во видеото и со очи ширум отворени уживајте во „најжешката“ македонска бабамразица…

Останати вести од Радио Милева