Радио Милева
апсолутно провокативно

Александра Накова во најпровокативно ултра мини-бикини издание до сега: Гевгелија нема аеродром, ама има… „авион“! (ФОТО)

Александра Накова во најпровокативно ултра мини-бикини издание до сега: Гевгелија нема аеродром, ама има… „авион“! (ФОТО)

Македонската манекенка и модел Александра Накова однови ги измами воздишките на своите следбеници на социјалните мрежи со новите езерски фотографии од Охрид, споделени на својот Инстаграм.

Оваа поранешна ријалити ѕвезда од шоуто „Преживеан“ се фотографираше во повеќе од предизвикувачко, или поточно, најпровокативното издание до сега.

Накова воодушеви позирајќи во новото ултра мини бикини, кое едвај и ги собра бујните облини… Однапред гигантските силиконски гради, и секако гаќичките, длабоко врежани одзади.

Убавицата го искористи моментот за да се испослика и себе си и новиот модел на костимот за капење, па малку во хотелската соба, малку на хотелската тераса одново ја овековечи својата раскошна телесна маса.

Откако се увери дека бикините и стојат беспрекорно, Накова замина на сончање на хотелската плажа каде за миг ги собра љубопитните погледи. Оние на жените кои љубоморно под око ја гледаат, потајно поскувајќи да изгледаат како неа и оние влажните машки, кои подголтнувајќи би дале „кралство“  да бидат до неа!

Гевгелија можеби нема аеродром, ама затоа има… „авион“ кој не посакувате никогаш да полета, зашто еден поглед на расната Александра Накова со часови ќе ве закова во нејзина близина… На плажата или на социјалните мрежи, сеедно.

Ако се’ уште не ви е јасно за што станува збор, погледнете ги фотографиите и видеоклипот уште еднаш – наместо одговор!

 

View this post on Instagram

 

@d.di.art ?

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official) on

Останати вести од Радио Милева