Радио Милева
го одзема здивот...

Александра Накова со деколте до папок и шлиц до колк има „две во едно“ трик: Ем секси газдарица, ем манекенка во сопственот бутик (ФОТО)

Александра Накова со деколте до папок и шлиц до колк има „две во едно“ трик:  Ем секси газдарица, ем манекенка во сопственот бутик (ФОТО)

Александра Накова, за едни старлета, за други топ модел, за сите од пред нешто повеќе од една година сопственичка на моден бутик во нејзината родна Гевгелија. Таа во своето  модно катче, во својот бутик за женска гардероба во најјужниот град од  Македонија продава сопствена залиха на разни модни парчиња. Но Накова во својата „куќа на модата“ не е само секси сопственичка.

Имено, расната убавица пред да ги изложи за продажба, редовно ги облекува на себе модните парчиња од новите колекции за да ги изрекламира. А кога Накова нешто ќе  облече да реклмира, возбудата кулминира.

Како и не би, кога сиот телесен раскош на  неодоливата гевгеличанка тогаш излегува на виделина, а глетката е толку возбудлива што и да не сакаш ќе посакаш… Да влезеш во нејзиниот бутик за да купиш некое модно парче, нормално за својата или чија и да е веќе, поубава половина. Секако, доколку си вистински маж и каваљер, иако, какви се времињата, има и од оние – „другите“ дами, што би имале и поинаков мотив да спојат „убаво со корисно“ или поточно: „модерно со пожелно“!

Која и да е причината, тешко кој може да и одолее на убавината и сексапилот на Накова.

На новите фотографии – новата колекција, а на нив раскошната убавица во фустани со деколте до папок и шлиц до колк има „две во едно“ трик: Ем секси газдарица, ем манекенка во сопственот бутик!

Во снежно бела, јоргован виолетова, сосема црна или било која друга комбинација, Александра Накова е сама по себе атракција.

Висока, долгонога, стројна, бујна… неодоливо привлечна и пожелна, атрактивната гевгеличанка едноставно го одзема здивот. Особено кога така ќе се намести, што ќе дозволи во гаќичките, дискретно да и ѕирне фото-објективот!

Фото: Инстаграм принтскрин/nakovaaleksandra__official

 

Останати вести од Радио Милева