Радио Милева
Горлив поглед

Александра Накова разголена по дома: Букет рози за жешки пози (ФОТО)

Александра Накова разголена по дома: Букет рози за жешки пози (ФОТО)

Македонскиот топ модел Александра Накова иако се повлече од јавните настапи, речиси редовно јавноста ја „бомбардира“ со скокотливи фотографии. Се разбира, постирајќи ги на своите профили на социјалните мрежи! Неретко, згодната и атрактивна гевгеличанка нејзините следбеници можат да ја видат во ултражешки поози на нејзините фотографии, на кои таа го истакнува сиот свој раскош, кога се убавината и сексапилот во прашање. А кај не, ги има во изобилство. Што од Бога и мајката природа дадено, што по некоја естетска корекција, ама како и да е,  со своите скокотливи фотографии на Алесандра Накова  за столчето ќе ве „закова“… Не ќе можете да го одвоите погледот од атрактивната некогашна топ моделка и плејбој девојка.

Таков е примерот и со овие-последниве…  Александра не штедејќи да покаже со што располага направила неколку фотографии по дома… Во раскопчан свилен црн пењоар, кој повеќе ги открива, отколку што ги сокрива бујните атрибути на убавицата, чије селфи во огледалото мами воздишки и буди скриени желби…

…Како и онаа другата, на која згодната гевгеличанка во бело боди го истакнала своето вито тело и останатите телесни адути… Тути адути!

Жешки пози и букет рози… црвени и веројатно, осмомартовски!  Ваква убавина – ги заслужува… И повеќе од тоа.

И додека таа ужива опиена од опојниот мирис и убавината на огромниот букет, останува тајна, кој ужива во нејзините прегратки?

А вие, уживајте во убавината што ви ја нуди горливиот поглед на нејзините фотографии!

 

 

Останати вести од Радио Милева