Радио Милева
тетоважа за распознавање?

Александра Накова „пиштол гола“ во запенета када за „влажна еротика“ зачинета со романтика? (ФОТО)

Александра Накова „пиштол гола“ во запенета када за „влажна еротика“ зачинета со романтика? (ФОТО)

Откако неодамна стана сопственичка на бутик за женска гардероба, Александра Накова не пропушта ден да биде активна на социјалните мрежи. Со доаѓањето на топлата сезона и првите сончеви зраци, гевгелиската убавица не пропушти и  прилика и прва да се разголи, отворајќи ја летната сзона дури и под  облаци!

Следејќи го искуството од претходните години, очекувано беше оваа пракса да се интензвира, па многу често да ја гледеме Накова во издание што  „ќе ве закова“ за мобилниот, таблетот или компјутерот, зашто кога гевгеличанка позира – не се штеди, па потрошеното време на вашите „влажни погледи“ на неа, навистина вреди.

Особено ако голотијата е во стопроцентна  доза како што е најновата „пиштол гола“ поза која расната убавица ја споделила на приказните на еден од своите профили на социјалните мрежи.

На неа полна запенета када и извајано сосема голо женско тело, полоупотопено во водата… А, на кадата шише и чаша со црвено вино, за „влажната еротика“  да ја зачини со доза на романтика!

Лицето на убавицата скриено, но по тетоважата под ребрата може да се насети за кого се работи…?! Таа е или не е?

Она што не може ни малку да се види не става во уште поголема дилема и создава недоумица: Ако е, кој тоа ја има таа привилегија гола во сапуница да ја фотографира раскошната убавица?

Можеби последните нејзини објави на социјалните мрежи барем малку го подразоткриваат велот на мистеријата или само уште повеќе ја комплицираат ситуацијата?

„На жената секогаш треба да и се додворуваш, дури и кога знаеш дека е само твоја“ – напишала гевгелиската убавица, подотворајќи ја дилемата кој претендира да биде кралот покрај силиконската кралица или обратно: Можеби таа разменува пораки со некој кој веќе е на престолот… оној естрадниот и е таму главниот… Или барем еден од нив!?

Впрочем, како тоа  името на српската поп-фолк ѕвезда се најде на последна фотографија од нејзините „приказни“…?

Случајно по грешка или намерно, на нејзиното „стори“…? Или само така ни се стори?!

Фото: Фејсбук и Инстаграм принтскрин/nakovaaleksandra__official

 

 

Останати вести од Радио Милева