Радио Милева
секси ждребица во ергелата

Александра Накова како принцеза од вашите еротски сништа: Убавицата подготвена одново да јава (ФОТО)

Александра Накова како принцеза од вашите еротски сништа: Убавицата подготвена одново да јава (ФОТО)

Македонскиот модел и горда сопственичка на бутик за женска облека во родната Гевгелија, Александра Накова уште еднаш ја разбранува машката фантазија со најновата објава на секси фотографии во новата еротско-уметничка фотосесија… Или поточно рекламна, зашто според информациите, овој пат  раскошната Македонка се сликала за потребите на едно холандско модно списание, односно моден магазин.

Овој пат во фокусот на објективот покрај расната убавица и расните коњи… Накова заедно со нив во своевидна еротска пасторала, за која секоја убавица се’ бидала да ја краси насловницата на некој странски моден магазин.

Најпрвин во уметнички црно – бели пози во кожена модна комбинација, во која апсолутна доминација покрај преубавите домашни суштества има нашата цицлеста убавица, за која длабоките деколтеа се неизбежен дел од нејзиниот имиџ, зашто по бујните атрибути е и најпрепознатлива.

Гигантската силиконска предница, дел кој мајката природа и го дала, а естетската хирургија останатото го надополнила, кои покрај ангелскиот лик, овој пат покриен со големи сончеви очила и долгите нозе ја красат црно-белата колекција на најновата фотосесија на Накова.

Она што е само сегмент од фотографиите во боја на кои Александра се дружи со прекрасните коњи како „најубава ждребица“ во расната ергела е само фигуративна констатација. Зашто кога ќе ја видите раскошната убавица во секси долна облека од бела свила и тантела, всушност ќе посакате Александра Накова да биде принцезата од вашите еротски соништа!

А таа, оинака блескаво дотерана, привлечна, провокативна и возбудлива, цврсто ги држи уздите на својот бел коњ, подготвена во секој момент да одјава…

Зашто ако досега ги јаваше само бесните машини, како моторите и четвороциклите, гевгелиската убавица очигледно сега е подготвена да јавне нешто многу посуптилно…

Нејзиниот бел коњ, кој можеби ќе ја одведе до вратите на успехот и надвор од Македонија… А можеби и до нејзиниот нов иден принц?!

Фото: Инстаграм принтскрин/nakovaaleksandra__official

 

 

 

Останати вести од Радио Милева