Радио Милева

Александра Младеновиќ среде емисија откри на колку години ја изгубила невиноста

Александра Младеновиќ среде емисија откри на колку години ја изгубила невиноста
фото: принтскрин/јутуб

Пејачката Александра Младеновиќ гостуваше во емисијата „Амиѓи шоу“, а кога требаше да открие детали од интимниот живот, односно да открие кога ја изгубила невиноста, го покри лицето со раце.

„Многу ми е срам да зборувам за тоа. Се случи кога имав 18ипол, 19 години. Не знам точно“ вели Александра и додава:

фото: принтскрин/јутуб

„Тој повеќе не живее во Србија, останавме во многу добри односи, поздрав за него. Тој ми беше голема љубов. Тоа навистина ми беше прва љубов во животот.  Нашата врска траеше три години“, вели пејачката и открива на кое место се случило првиот нејзин однос.

„Тоа се случи кај мене дома“ откри Младеновиќ.

Останати вести од Радио Милева