Радио Милева
провокативна

Александра Младеновиќ полугола се појави на снимањето на новогодишна емисија: Пејачката едвај ги сокри градите (фото)

Александра Младеновиќ полугола се појави на снимањето на новогодишна емисија: Пејачката едвај ги сокри градите (фото)

Александра Младеновиќ полугола се појави на снимањето на новогодишна емисија: Пејачката едвај ги сокри градите (фото)

Александра Младеновиќ на едно новогодишно снимање се појави во провокативно издание.

Имено, пејачката за оваа прилика одбра фустан во кој едвај ги сокри голите гради, па на „Инстаграм“ објави неколку фотографии со кои ја разбуди машката фантазија.

Младеновиќ на снимањето се појави во црн фустан кој повеќе открива што покрива, а градите едвај ги сокри и за малку да не испаднат од модната комбинација.

Инаку, Александра се прослави во „Ѕвездите на Гранд“ и една од најангажираните пејачки во регионот.

фото: принтскрин/инстаграм/александра младеновиќ

Останати вести од Радио Милева