Радио Милева
возбудлива поза

Александра Младеновиќ легна на гради, па покажа колку е надарена… и одзади! (ФОТО)

Александра Младеновиќ легна на гради, па покажа колку е надарена… и одзади! (ФОТО)

Младата фолк пејачка Александра Младеновиќ со право ја носи титулата една од најзгодните и најсексапилни пејачки од новата генерација на српската естрада.

 

Поткрепа на ваквите тврдења се многубројните фотографии, особено оние летните во бикини, каде пејачката гордо ги покажува своите облини истурајќи го сиот свој сексапилна увид!

 

Со новата објава дополнително ја потврди тезата и подгреа фантазијата на посилниот пол.

Имено, Александра објави фотографија на својот Инстаграм, на која е сликана во базенот како лежи на розов душек вомини бикини, па додека така легната на гради, пејачката покажа колку е надарена и одзади!

Фото: Инстаграм принтскрин/aleksandra_mladenovic_

Останати вести од Радио Милева