Радио Милева
ја одби поканата

Александра Младеновиќ откри детали од телефонскиот разговор со Цеца: „Тоа е болна тема, потресена сум“

Александра Младеновиќ откри детали од телефонскиот разговор со Цеца: „Тоа е болна тема, потресена сум“

Александра Младеновиќ го прослави својот 29 роденден и објавувањето на новиот албум.

Познатата дама пред камери призна дека плачела цела претходна вечер, обземена од емоции.

– Плачам од вчера, многу сум емотивнa. Голема работа се случува во мојот живот – изјави Александра за „Србија Данас“.

Младеновиќ се осврна на тажната вест за загубата на бебето на Анастасија Ражнатовиќ, откривајќи дека по немилиот настан се слушнала со Цеца Ражнатовиќ.

-Искрено се слушнав со Цеца, не сакав да ја отворам таа тема, тоа ми е многу болна тема и ме потресе. Цеца ми напиша дека не може да дојде поради целата ситуација и тоа го разбирам. Така што не би сакал да коментирам, тоа е многу болна тема – заклучи Младеновиќ.

фото:Принтскрин БлицТВ/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева