Радио Милева
ништо веќе не е исто?

Александра го молеше Давид да се бакнат, а тој измисли причина за да ја одбие (ВИДЕО)

Александра го молеше Давид да се бакнат, а тој измисли причина за да ја одбие (ВИДЕО)

Љубовната двојка Александра Суботиќ и Давид Драгојевиќ се’ повеќе се расправаат, а причината за последната кавага беше Ана Кораќ, која јавно призна дека Драгојевиќ и се допаѓа.

Иако привидно Александра и Давид се смирија, нештата изгледа дека не функционираат баш најдобро за нив.

Во еден момент тие останаа сами во казиното, па додека Александра посака да размени нежности и бакнежи со давид,  тој тактички ја одби.
Изјави дека наводно му се оди во тоалет и дека поради тоа не може да се бакнува, а всушност…

Погледнете како изгледаше сето тоа во видеото:

Останати вести од Радио Милева