Радио Милева
ги збунија сите

Ал Пачино и 54 години помлада девојка „уловени“ како уживаат во ноќно излегување по веста за нивната разделба (фото)

Ал Пачино и 54 години помлада девојка „уловени“ како уживаат во ноќно излегување по веста за нивната разделба (фото)

Ал Пачино и Нур Алфала биле на вечера, а потоа биле видени како заедно излегуваат од ресторанот држејќи се за рака.

Иако портпаролот на актерот ги негираше наводите дека раскинале, многумина не веруваа, но со ова заедничко појавување во јавноста застанаа на патот на сите шпекулации. „Ал и Нур успешно разговараа и заеднички постигнаа договор за нивното дете Роман. Тие се заедно. Тие не се разделија“, изјави тогаш портпаролот.

Затоа, сега е уште помалку јасно зошто Нур Алфала поднела судски документи во врска со нивниот син.

 Ал Пачино и неговата девојка Нур Алфала сега откако беа видени како уживаат во ноќно излегување по веста за нивниот развод, уште повеќе ги збуни обожавателите зошто  таа неодамна поднесе барање за целосно физичко старателство над нивниот тримесечен син.

 

Фото: Принтскрин/Профимедиа

Останати вести од Радио Милева