Радио Милева
тажна слика

Актерката заврши во количка: Дона од „Беверли Хилс“ во лоша здравствена состојба (фото)

Актерката заврши во количка: Дона од „Беверли Хилс“ во лоша здравствена состојба (фото)

Тори Спелинг беше сликана пред болница во Лос Анџелес во лоша состојба. Некогаш познатата актерка која живееше на висока нога, долго време има семејни проблеми, па дури и се сели од еден дом во друг, беше во долгови, а сега и нејзиното здравје е нарушено.

Странските медиуми ја фотографираа во четвртокот во инвалидска количка, а таа имаше видливи модринки по лицето и телото.

Сепак, не е познато зошто е хоспитализирана, иако претходно преку Инстаграм им се обрати на своите фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Page Six (@pagesix)

-Благодарна сум и толку горда на моите силни, храбри, издржливи и љубезни деца кои остануваат позитивни што и да се случи, напиша таа на фотографијата на која се гледа дека прима интравенска терапија.

Да потсетиме, неодамна повторно се појави веста дека Тори се разведува од сопругот Дин Мекдермот.

фото:Инстаграм принтскрин/ Splash News

Останати вести од Радио Милева