Радио Милева
каква мајка-таква ќерка

Актерката заедно со својата ќерка на платформата за возрасни „OnlyFans“: Во заедничка „продажба“ на своето тело (ФОТО)

Актерката заедно со својата ќерка на платформата за возрасни „OnlyFans“: Во заедничка „продажба“ на своето тело (ФОТО)

Само една недела откако Семи Шин, ќерката на Чарли Шин и Дениз Ричардс, се приклучи на платформата „OnlyFans“, истото го направи и нејзината мајка. Сепак, тие сега објавија дека ќе се снимаат и заедно.

Семи Шин и Дениз Ричардс на своите профили на Инстаграм објавија дека наскоро ќе снимаат заедно за објавите на апликацијата OnlyFans.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by sami sheen (@samisheen)

„Како што знаете, наскоро ќе снимам со мајка ми. Доколку стапиме во контакт, ќе се погрижам да ви испратам посебно и слатко видео од нас двете“, напиша 18-годишната Семи на својот Инстаграм.

Голем број обожаватели веднаш реагираа, а огромното мнозинство коментари од кои повеќето беа негативни , беа насочени кон Дениз Ричардс.


Очигледно е дека 51-годишната актерка не се грижи премногу за негативните коментари на социјалните мрежи, па на OnlyFans сподели дека навистина се радува на новото искуство.

За потсетување, OnlyFans е платформа лансирана во 2016 година каде што корисниците продаваат или купуваат оригинална содржина – обично од еротско-порнографски тип, по пат на претплата. Иако беше лансирана во 2016 година, оваа платформа забележа енормен пораст на активноста во 2020 година, за време на карантинот предизвикан од корона пандемијата.

Фото: Инстаграм принтскрин/deniserichards/samisheen

Останати вести од Радио Милева