Живот и Стил

5 додатоци за коса инспирирани од 90-тите што можете да ги носите на плажа

5 додатоци за коса инспирирани од 90-тите што можете да ги носите на плажа

Потрудете се секој ден од ова лето да ви биде забавен и поинаков, а овие додатоци ќе ви помогнат да успеете во тоа.

1. Спортска капа

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

2. Мониста за коса

3. Големи пластични шноли

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

4. Марами

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NNENNA (@nnennaechem)

5. Ленти за коса

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexis Foreman (@alexisforeman)

извор: кафепауза.мк