Радио Милева

40-та совршено и стои: Каролина Гочева е опасна „риба“ зад шанкот со шлиц кој мами погледи (фото)

40-та совршено и стои: Каролина Гочева е опасна „риба“ зад шанкот со шлиц кој мами погледи (фото)
фото:каролина гочева/инстаграм

Поп пејачката Каролина Гочева на крајот од месец арприл славеше јубилеен роденден – наполни 40 години.

Но, иако навлезе во петтата деценија од животот, на Каролина ретко кој би и ги дал годините ако се суди според изгледот.

Најновата фотографија која ја објави од нејзиниот доцен летно-есенски одмор, ги воодушеви пријателите, фановите и следбениците.

Ласкавите комплименти дека е најубава постојано се нижеа еден до друг, а таа не остана должна да се заблагодари.

 

View this post on Instagram

 

🌠✨💫

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

На фотографијата Каролина носи црн едноставен макси фустан со висок шлиц, од кој кога ја прекрсти ногата зад шанкот, изгледаше ултра секси, а сопругот Михаил беше тука за да ја фотографира својата сакана и згодна жена.

„Го засени местото“, „Најубава“, „Каква си жено“, беа само мал дел од моментарите кои Гочева ги собра на својот Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева