Радио Милева
експлицитен повик

Вака се рекламира старлетата: Наташа Шавија ве кани на експлицитна возбуда (ВИДЕО)

Вака се рекламира старлетата: Наташа Шавија ве кани на експлицитна возбуда (ВИДЕО)

Атрактивната српска старлета Наташа Шавија го искористила годишниот одмор на Црногорското Приморје за одново да ги израдува своите следбеници на „Инстаграм“ со ново секси видео.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

Имено, со клипот, ријалити ѕвездата сакала да го изрекламира својот профил на „Only fans“ страницата за возрасни каде објавува и многу поексплицитни фотографии и видеа, но тоа го направила на малку двосмислен начин.

„Претплатете се на мојот приватен профил. Линк во описот на профилот“ – објаснила Наташа со видео на кое е во костим за капење и им праќа бакнежи на обожавателите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

Навидум многу обичен видеоклип од плажа, ама затоа  на нејзиниот „Онли фанс“ содржината е многу празлична и поексплицитна.

Впрочем, еве само еден мал дел колку да ја почувствувате разликата… Па ако ви се допаѓа, за ситни пари веднаш можете да станете дел од публиката на која старлетата и пружа многу поконкретни и повозбудливи визуелни задоволства.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

Фото: Инстаграм принтскрин/natasa.savija

Останати вести од Радио Милева