сабота, 16 септември 2023

Радио Милева

По крајот на бракот и големата промена Анета екс – „Молика“ има кристално јасна животна девиза: „Моли го Бога…“ (ФОТО)

Социјалната мрежа Инстаграм е сигурна зона за фолк пејачката Анета Љумаковска која народот е навикнат да ја поврзува со „Молика“,...
Радио Милева

Охриѓанецот Александар Јосифовски го покажа најубавиот дел од домот, а многумина посакаа ваков приватен рај покрај езеро (фото)

Времето и праксата од реалната слика покажуваат дека воопшто не е важно кој е победникот во популарното шоу „Ѕвездите на Гранд“, туку...
Радио Милева

Елегантна дама со деколтиран фустан од црна тантела: Медената хероина Атиџе со нова храбра трансформација (фото)

Велат дека секое чудо три дена трае, а тоа и не е така далеку од вистината ако се земе фактот дека околу документарецот „Медена земја“...