понеделник, 11 септември 2023

Радио Милева

Сите холивудски фаци кои го следеа мечот на Ѓоковиќ: Камерите намерно ја избегнуваа оваа новопечена славна двојка (фото)

Најдобриот тенисер Новак Ѓоковиќ ја освои титулата на УС Опен откако во спектакуларно финале го совлада Данило Медведев со 3:0 и со тоа...
Радио Милева

„Добра и напред и позади“ – пејачката Теа Таировиќ во необично издание на последниот настап (видео) 

Пејачката Теа Таировиќ во последните месеци важи за пејачка која по популарноста и многубројните закажани настапи ги засени многу...