сабота, 9 септември 2023

Радио Милева

Моника Јовановска – македонската учесничка во „Задруга“ ја шокираше јавноста со Инстаграм објава: „Ќе ги објавам сите политичари што ми праќаат непристојни предлози и недолични фотографии“ (ФОТО)

Моника Јовановска, јавноста ја запозна како уште една македонска ученичка во најгледаното ријалити „Задруга“, поточно во неговата...
Радио Милева

Заради неа мораа да стават предупредување: Кога Едина Муса крева, на другите теговите сами им паѓаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Некои работи се дефинитивно дадени од Бога… или од Алах, зависи во кого веруваш! Ама верувајте дека она што може да се види со голо...
Радио Милева

Македонската фудбалерка потсети колку е „секси ѕверка“: Јулија Живиќ – влажна, разголена и солена…! (ФОТО+ВИДЕО)

Стандардната членка на македонската женска фудбалска А селекција Јулија Живиќ важи за најзгодната македонска фудбалерка. Како и фудбалската...