петок, 8 септември 2023

Радио Милева

Ако мислевте дека сте го виделе најпровокативното од Гавазова се лажете, таа овој пат шокира со деколте од кое ќе ви падне вилицата (видео)

Сезоната за „жетва“ на музичарите се уште трае, а фолк пејачката Сузана Гавазова е турбо активна и ангажирана да пее онаму каде најмногу...
Радио Милева

Свекрвата на Елена „Живот со стил“ е млада дама, а познатата снаа се уште не ја вика „мама“, но сепак вака и го прави ќефот… (фото)

ТВ водителката и инфлуенсерка, Елена Најдоски или попозната како „Живот со стил“ , веќе една година е мажена жена која откако го кажа...
Радио Милева

Брутална провокација: Оваа Македонка ја има најжешката фотографија на плажа со напрчен задник во танга (фото+видео)

Во домашните портали честопати можеме да прочитаме за Македонката која го има најдоброто га*е, епитет кој не случајно е прилепен за...
Радио Милева

На Милена и се може, па ги ококори гледачите на ранина во ултра храбар и секси стајлинг пред камери (видео)

ТВ водителката Милена Антовска-Станковска има редовна пракса секојдневно да ги најавува своите гости во студиото или пак темата на...
Радио Милева

Сара Мејс повторно се тетовираше на необично место: Љубителите на тетоважи ќе го посакаат истиот ефект (фото)

Сара Мејс периодов се почесто изненадува со физичките промени на себе. Највпечатливата е таа што ослабе доста по породувањето со Кирил,...