понеделник, 4 септември 2023

Радио Милева

„Гранд ѕвездата“ претера: Аријана најпрвин со топлес селфи во огледало, а потоа и кадар одоздола со експлицитно селфи… во „долината на машките желби“

Атрактивната пејачка Аријана Келечевиќ уште еднаш покажа дека летово е во одлична форма.Тоа им го докажа на своите следбеници на социјалните...
Радио Милева

Ника Тошиќ откри што се случува со нејзината сестра Атина на која не може да и се влезе во трага (фото)

Како што вообичаено се случува кога се во прашање децата на познатите, ќерките на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се под будното око на...
Радио Милева

Петар Грашо ја испеа песната за првиот свадбен танц на Дарко Лазиќ и Катарина, а еве колку им наплати за тие 10 минути…

Петар Грашо пред неколку дена беше специјален гостин на свадбата на пејачот Дарко Лазиќ и за првиот танц ја отпеа песната „Јел ти река...
Радио Милева

Мајката на Јелена Ѓоковиќ се појави во ложата на Новак: Еве како денес изгледа конторверзната Вера (фото)

Новак Ѓоковиќ во текот на целата година ја има поддршката од сите членови на семејството, кои посветено го следат секој негов натпревар...
Радио Милева

Александра Младеновиќ жртва на насилство: „Дечко ми ми удри шлаканица, оттогaш имам трауми и од другите мажи“ (фото)

Пејачката Александра Младеновиќ призна дека била жртва на насилство од нејзиното поранешно момче. Таа вели дека нејзиното поранешно...