понеделник, 31 јули 2023

Радио Милева

Ријалити старлетата Мими Оро се соблече во танга бикини, па камерата намерно ја впери во своите гигантски облини (ФОТО + ВИДЕО)

Поранешната ријалити старлета Мими Оро предизвика цунами од реакции на социјалните мрежи со новата тура провокативни објави. Имено,...
Радио Милева

Свекрвата на Анастасија се соблече во бикини: Сваќата на Цеца, повеќе од достојно може да и парира на пејачката (ФОТО)

Фудбалерот на Севиља, Немања Гудељ неодамна се сврши со пејачката Анастасија Ражнатовиќ, а за веридбата на Ибица се зборува со денови. Непосредно...
Радио Милева

Пике заедно со Клара Чиа се забавувал во ноќен клуб, но од сопствениот имал едно важно барање, а истото е поврзано со Шакира (фото)

Фудбалерот Жерар Пике веќе некое време ужива во хармонична љубов со својата поранешна љубовница Клара Чиа Марта, но по нивните стапки...
Радио Милева

Хаос во Улцињ поради Цеца: Интервенирала антитерористичка единица, а бил затворен и делот каде таа треба да пее (фото)

Цеца Ражнатовиќ изминатиот викенд пристигна во Црна Гора каде што настапи во Улцињ. Пејачката не крие дека е возбудена поради тоа, особено...
Радио Милева

Ќерката на познатиот глумец јавно се „лапаше“ со својата девојка: Лили Роуз Деп не можеше да ги заузда страстите среде Лос Анџелес (ФОТО)

Ќерката на Џони Деп, Лили Роуз Деп (24) прошета низ Лос Анџелес со својата девојка, раперката 070 Шејк. Ќерката на познатиот актер во јануари...
Радио Милева

Сите детали за свршувачката на Анастасија Ражнатовиќ: Колку чини прстенот, кога ќе биде свадбата и кое презиме ќе го земе невестата (видео)

Анастасија Ражнатовиќ (25) се мажи со Немања Гудељ (31) и го зема неговото презиме! Ќерката на Цеца ја запроси фудбалерот Немања на Ибица,...