сабота, 15 јули 2023

Радио Милева

Мама Антониа го покажа тукушто родениот син: Македонската пејачка со први фотографии од породилиштето (фото)

Македонската пејачка Антониа Гиговска и нејзината посилна половина и колега музичарот Роберт Спасенцовски, вчера во 12.05 часот попладне...
Радио Милева

Викторија Лоба со бикини фотографиите им го помати умот и на мажите и на жените, но секој гледа само едно (фото)

Ако светските брендови пред неколку месеци ги презентираа своите круз колекции наменети за овој топол период од годината, ние временски...
Радио Милева

Сама среде езеро: Ноне ги преплови сите светски мориња и океани, ама негде да најдеш како Велешко – тешко! (ВИДЕО)

Ноне Неделковска повторно се врати дома. На кус викенд или подлга пауза не знае ни самата, зашто работата на прекуокеанските крузери...
Радио Милева

Овие ѕвезди беа на мета на опсесивни обожаватели: Ги демнеа, испраќаа морничави писма, се преселија во нивните маала, а една од нив беше и  „Ѕвезда на Гранд“ која сите ја знаете (фото) 

Познатите личности покрај славата која носи многу фанови кои им се восхитуваат, понекогаш поминуваат и низ грди моменти и другата страна...