среда, 28 јуни 2023

Љубов и Секс

Ако вашиот партнер се однесува вака, дефинитивно планира да ве остави: Ова се јасни сигнали дека повеќе не сака да биде со вас, отворете ги очите

Ако сте граделе блискост со вашиот партнер цело време, но чувствувате дека врската не оди во насоката кон која сте се надевале, овие...
Радио Милева

Каја Остојиќ на плажа на Ибица покажа колку е секси „цица-маца“: Бујни облини и секси бикини за жешки кадри (ФОТО)

Пејачката Катарина Каја Остојиќ и ова лето изгледа речиси совршено.Тоа го докажа со појавата на плажа, каде покажа како изгледа во костим...
Живот и Стил

Жените се маѓепсани од новиот трик за шминкање: Беспрекорно нанесете ајлајнер за 10 секунди без да го размачкате (видео)

На TikTok кружи видео кое досега го погледнале повеќе од 3,6 милиони луѓе, во кое една девојка покажува ултра едноставен метод со кој нанесувањето...
Радио Милева

Пејачката Пинк доживеа непријатна ситуација: Обожавателка од публиката фрли ќеса со пепел пред нејзините нозе (видео)

Американската пејачка Пинк (43) доживеала непријатна ситуација за време на концерт во Хајд Парк кога обожавателка од публиката ѝ фрлил...
Радио Милева

Станија од Лас Вегас ја сподели својата голотија: Брутално секси пред огледало, па гола во кадата, старлетата ја бранува фантазијата (ФОТО)

Старлетата и ријалити ѕвезда, Станија Добројевиќ, ги спакува куферите и ја напушти Србија, а моментално престојува во Лас Вегас. Имено,...
Радио Милева

Наташа Шавија се расплака на паркинг: Старлетата доби нервен слом додека разговараше на телефон (фото)

Папарацото на „Хит“ ја фати познатата старлета како зборува на телефон и цело време плаче покрај нејзиниот автомобил. Старлетата Наташа...
Радио Милева

Македонската пејачка во спортско издание: Како ќе познаете дека „девојката со точакот“ е… Тамара Тодевска? (ВИДЕО)

Македонската пејачка Тамара Тодевска на социјалните мрежи секојдневно објавува фотографии од настаните на кои учествува, а сега привлече...
Радио Милева

Теа Трајковска во возбудлива секси поза: Пејачката со душа и тело полни енергеја, следбениците и обожавателите со очи ширум отворени, полни „влажни погледи“! (ФОТО)

Пејачката Теа Трајковска откако покажа дека е една од оние кои воопшто не им се плашат на промените, па ги зголеми усните, ја промени...