сабота, 24 јуни 2023

Радио Милева

На патот до ѕвездите, Агнеса Органџиева мораше да ги спушти фармерките: Сиот нејзин свет сега блеска и над папокот (ВИДЕО)

Откако имаше бурен развод, Агнеса Органџиева реши многу нешта во животот да промени од корен. Меѓу останатото и својот физички изглед....
Радио Милева

Марија Груевска на турска купка среде Германија: На распеаната битолчанка турскиот амам и е тамам (ФОТО)

Во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ досега поминале многу македонски кандидати, но ако треба да издвоиме еден повпечатлив, ...
Радио Милева

Висок шлиц и голи нозе за добро утро: Водителката Александра охрабрена од колешките ги ококори гледачите (фото)

Утринската програма „Здраво Македонијо“ на Канал 5 телевизија има женска постава за пред камери кои спонтано некако почнаа да наликуваат...
Радио Милева

По утринското селфи и прашањето: „Кој рано рани…“ одговорот за Викторија Лоба беше шок-изнендаување, па пејачката уште рано изутрина „му ја летна“ на средување (ФОТО))

Македонската пејачка со руско потекло, Викторија Лоба, често пати преку нејзините Инстаграм приказни комуницира со нејзините фанови...