сабота, 17 јуни 2023

Радио Милева

Српскиот Казанова: Жика Јакшиќ освен со Славица Ќуктераш бил во тајна врска и со оваа пејачка (фото)

Земјотресите кои поп-пејачката Ана Николиќ ги предизвикува на српската естрада, не ги изненадуваат оние кои се сеќаваат на разни скандали...
Радио Милева

Мајката на Милица Павловиќ три децении живее во болка бидејќи морала да ја остави ќерката како бебе (фото)

Мајката на Милица Павловиќ, Мирјана Ѓорѓевиќ, никогаш не се огласила во медиумите, иако е познато дека не е во добри односи со својата...
Радио Милева

Ана Стојанова е магнет за погледи: Секси до болка, ама треба и храброст, а богами и тело за вакво модно дело (фото)

Фитнес инструкторката Ана Стојанова веќе пет години преку својот Инстаграм профил е голем мотиватор за како што ги нарекува таа „армијата“...
Радио Милева

„Мојата ќерка не наследи ништо“: Жената со која Аркан има една ќерка проговори минатото, а ги спомена и Цеца и Вељко (фото)

Пред бракот со Светлана Цеца Ражнатовиќ имал четири сопруги со кои имал седум деца, а поранешна љубов на Аркан била актерката Љиљана...