четврток, 15 јуни 2023

Радио Милева

Марија Шерифовиќ во солзи: „Трпам страшни болки, не можам ништо“ – еве што и се случи на пејачката (фото)

Марија Шерифовиќ пред неколку дена отпатува за Љубљана каде имала закажан концерт, но паузата од возењето и релаксирачкиот сон пред...
Радио Милева

Сузана Манчиќ со кратка коса во маица и раскопчани фармерки: „Исплива“ фотографија од нејзината младост (фото)

Сузана Манчиќ важеше за една од најубавите девојки на поранешна Југославија. Се занимаваше со пеење, глума, а своевремено беше и омилената...
Радио Милева

Хелена Топаловиќ купи бебешка количка која е вистински луксуз, а од цената ќе ви се заврти во глава (фото)

Хелена Топаловиќ одбројува до породувањето, а сега на Инстаграм ја покажа количката која и ја купиле на нејзината наследничка. Имено,...
Радио Милева

По жестоката битка Херд му плати милион долари на Џони Деп, а актерот веќе испланирал на што ќе ги потроши  (фото) 

Актерот Џони Деп откри дека ќе ги потроши парите од спогодбата со неговата поранешна сопруга Амбер Херд на пет различни добротворни...