сабота, 27 мај 2023

Радио Милева

Растел со насилник и молел за храна: Роналдо како дете чистел по улици, а снимката го обиколи светот (видео)

Кристијано Роналдо е еден од најуспешните и најплатените фудбалери на денешницата, но неговото детство не било воопшто лесно. Потекнувајќи...
Радио Милева

Наташа Беквалац со неочекувана исповед за помалата ќерка: „Се сеќавам кога лекарите кажаа дека нема да биде добро“

Втората ќерка на пејачката Наташа Беквалац, Катја, наполни пет години, а по повод роденденот на нејзината наследничка, убавата Наташа...
Радио Милева

„Ми пријде по 20 години“: Жените лудуваа по манекенот од спотот на Цеца, но ретко кој ја знае неговата судбина

Сите жени лудуваа за него, а тој гледаше само во неа. Меѓутоа никој не очекуваше дека по толку многу години ќе се случи ова. Цеца во емисии...