април 2023

Радио Милева

Јулија Живиќ со најновата бикини – сесија „сликички“, уште еднаш потврди дека е секси сирена и кога не е во копачки! (ФОТО)

Стандардна членка на македонската женска фудбалска А селекција Јулија Живиќ важи за најзгодната македонска фудбалерка. Како и фудбалската...
Радио Милева

Таа е најразголената невеста на саемот за венчавки досега: Емилија Димитриевска е жешка секси убавица со „челична тупаница“! (ФОТО 18+)

На неодамна завршениот „Саем за венчавки“ видовме  море од познати, убави и атрактивни лица кое ги носеа различните модели на венчаници. Така...
Радио Милева

Дијана Оу-Џи на твоето момче има нешто да му понуди: По танга, во клечечка секси поза и тетовирана задница, полугола со панорамски поглед на македонската метропола (ФОТО)

Дијана Дурлевиќ е 20-годишна скопјанка која кариерата ја започна како млада поетеса со шест збирки поезија зад себе. Но нејзиното „второ...
Радио Милева

Бившата манекенка и модел Цеце Георгиев кога нема што да прави, се соблекува: Гол поздрав до хејтерите од „секси мама“ (ФОТО)

Откако стана мајка и  на свет ја донесе малечката убавица со необично име Кара Розмари, некогашната манекенка и топ модел Цеце Георгиев...
Радио Милева

Водителката на „Бекстејџ“ и битолската фолкерка знаат како е да бидеш модерно облечена, ама и што треба да носиш на себе кога си соблечена: На Марија Луиса и Евчето на вистинско место им стои синџирчето (ФОТО)

Светот на модата преку ноќ се менува. Секојдневно со брзина на светлината се појавуваат нови трендови, човек веќе не може ниту да ги...
Живот и Стил

Направете детокс купка: Сите токсини излегуваат од телото, ова треба да го правите барем еднаш неделно

Направете сами детокс купка – го чисти телото од токсини и ги регулира хормоните на стрес Во време на зголемено загадување на воздухот,...