вторник, 21 март 2023

Љубов и Секс

Дознајте кои се најкритичните години од бракот за секој пар: Ако ги надминете овие бројки, вашата љубов ќе трае вечно

Во секој брак или долготрајна романтична врска, постојат критични години во кои паровите често имаат проблеми или дури и ја прекинуваат...
Љубов и Секс

Дали барате вина во другите? Показатели дека можеби вие сте вистинскиот проблем во врската

Многу луѓе доаѓаат на терапија откако романтичната врска со партнерот им пропаднала, а најмногу се жалат на грешките на „другата страна“. „Партнерот...
Радио Милева

Вознемирувачка снимка: По расправија со девојката , „задругарот“ скрши шише и почна да се повредува (фото)

Учесникот на Задругата, Марко Петрушевиќ Петручи доживеал целосно затемнување по расправија со неговата девојка Анастасија Станојловиќ...
Радио Милева

Актерот не им се дава на годините и тешката дијагноза: Семејството на Брус Вилис објави видео како го слават неговиот 68-ми роденден (видео)

Брус Вилис е снимен како зборува за првпат откако неговото семејство откри дека боледува од деменција, во видео кое покажува како го...
Радио Милева

Маја Николиќ го пријавила бившото момче во полиција: И влетал во станот и и’ се заканувал со пиштол

Пејачката Маја Николиќ го пријавила своето поранешно момче во полиција за закани и малтретирање. Според информациите, Маја видно вознемирена...
Радио Милева

Незаборавно доживување: Цеца повторно ги спакува куферите, а најсреќни за тоа беа Анастасија и малиот Жељко (фото)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ своето слободно време го поминува во Шпанија, а тука секако од време на време друштво и прават...
Радио Милева

Милица Дабовиќ мета на најжестоки критики, откако со провокативна облека го однесе синот во градинка  (фото)

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ неодамна отвори профил на „Онли фанс“ каде наплаќа за интимна содржина. Таа често објавува...
Радио Милева

Ова е мистериозната сестра на Милан Становиќ: Се крие од јавноста, а екс- пејачот своевремено стравуваше за нејзиниот живот (фото)

Пејачот Милан Станковиќ веќе извесно време е посветен на христијанството, а неодамна беше виден на едно црковно предавање во Невесиње. Милан...