сабота, 18 март 2023

Радио Милева

Миа Костова одговараше на „Инстаграм прашања“, па сподели лични искувства, меѓу останатите и некои, кои други не би ги откриле: „Сексот е најдобар со некој што ти ги поткрева цревата“ (ФОТО)

Миа Костова, екс водителката на естрадиот ТВ магазин „Бекстејџ“,  а сега  можеби и најпопуларната  и најследената македонска инфлуенсерка,...
Радио Милева

Вера Мештеровиќ ги задоволи љубопитните гледачи: Водителката покажа што носи под фустанчето на емисија, освен ако тоа не е само за посебни прилики и одбрани среќници? (ФОТО)

Вера Мештеровиќ некогашна македонска мисица, модел, а сега актуелна ТВ водителка на утринската програма „Здраво Македонијо“  на „Канал...