петок, 17 март 2023

Љубов и Секс

Жените не реагираат исто на секој убав збор упатен од маж: Што всушност не сакаат да слушнат припадничките на поубавиот пол?

Никој не е имун на комплименти, а жените особено уживаат во комплиментите за себе. Но, дамите не реагираат исто на секој убав збор што...
Радио Милева

„Подобро да стави камери пред училиштето на внуката отколку на гробот на синот!“ Николина Пишек остро му возврати на свекорот (фото)

Николина Пишек неодамна се врати на малите екрани и призна дека токму тешките моменти низ кои помина ја направиле уште посилна. -Ваквите...
Радио Милева

„Семејството страда“: Братот на Рада Манојловиќ сериозно загрижен поради одлуката на пејачката (фото)

Пејачката Рада Манојловиќ неодамна за менаџер ја вработи нејзината сестра Маја, која сега ја придружува на сите настапи. Како што истакнува...
Радио Милева

Анѓелка Прпиќ од пред 10 години: Пораснала под шатор, а популарноста ја стекна уште на млади години(фото)

Родена во Пожаревља, актерството завршила во Нови Сад, а популарноста ја стекна веќе во раните дваесетти години. Анѓелка на пошироката...
Радио Милева

Ива Гргуриќ позираше во секси бикини со боја како нејзината кожа, а шнолата меѓу огромните гради за малку не пукна (фото)

Ива Гргуриќ ужива на потоплите места и ја искористи приликата да ги покаже новите силикони, но и еден  необичен модел на бикини, кој...
Радио Милева

Нема да им верувате на очите: Едита Арадиновиќ направи шок трансформација- пејачката нема веѓи (фото)

Едита Арадиновиќ е позната како личност која сака да експериментира со својот физички изглед, но овој пат пејачката се надмина себеси. Имено,...