среда, 15 март 2023

Радио Милева

„Најважно е дека е добро!“: По веста дека Весна Змијанац побегнала од болница се огласи Николија (фото)

Информациите кои денеска се појавија за бегството на Весна Змијанац од болница по операцијата на срцето загрижија многумина, а нејзината...
Радио Милева

Маја Маринковиќ го “растури“ големиот „задругар“, Филип Цар: Старлетата најпрвин „полагаше усно“, а потоа во „диво еротско родео“ покажа дека во „јавањето“ е страсна, колку што е расна (ВИДЕО 18+)

Реалното шоу „Задруга“ оддамна е претворено во „еротска сапуница“ која на моменти се претвора во „кланица“. Или некој со некого...
Радио Милева

„Ѕвездата на Гранд“ пати од инсомнија па моли за помош, бидејќи се бори со проблем кој ја доведе до работ на нервен слом: „Не можам повеќе“

Прославената учесничка од претходната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, Атомска Мина изгледа како девојка која го живее својот сон и...
Радио Милева

Анѓелка Прпиќ во тесен фустан: Актерката во преден план го покажа стомакот кој секој ден е сѐ поголем (фото)

Актерката Анѓелка Прпиќ чека второ дете со партнерот Марко, а среќата поради втората блажена состојба секојдневно ја покажува на социјалните...
Радио Милева

Поглед на интимата во туш кабината: Српската старлета, мисица и фото-модел Јелена Кнежевиќ гола под врелите млазеви на тушот (ФОТО)

Српската старлета, мисица и фото-модел Јелена Кнежевиќ, препознатлива по нејзините огромни силиконски облини која неодамна отвори...