вторник, 14 март 2023

Радио Милева

Гери Никол е „риба и пол“: Бугарската пејачка го растурила сиот свој телесен раскош мошне обилно, а сексапилот разбирливо, пуштен на најсилно (ВИДЕО)

На атрактивната бугарска пејачка Гери-Никол не и е прв пат да го покаже задникот, но нејзините последни фотографии се навистина бомбастични. Сексапилната...
Радио Милева

Бизарно однесување на Никол Кидман на доделувањето на Оскарите – сите се прашуваат што и се случило (фото)

Бизарното однесување на познатата актерка Никол Кидман не престанува да се коментира и во медиумите и на сите социјални мрежи. Потресните...
Радио Милева

Снежана Ѓуришиќ го тужи учесникот на „Ѕвездите на Гранд“ и неговата мајка, од нив бара 10 илјади евра за навреда

Снежана Ѓуришиќ поднесе кривична пријава за навреда на Душан Вукадиновиќ, кандидат кого го менторираше во „Ѕвезде Гранда“ и неговата...
Радио Милева

Пејачката на трибини, брадавиците „на терен“: Теодора Џехверовиќ „видно возбудена“ навиваше на кошаркарското дерби помеѓу „Партизан“ и „Ц. Ѕвезда“ (ФОТО)

Младата пејачка Теодора Џехверовиќ сношти, понеделник, 13 март 2023 г. од трибините го следеше кошаркарското дерби помеѓу „Партизан“...
Радио Милева

Рада Манојловиќ со тесниот и краток фустан ја натера публиката веднаш да ја вклучи камерата од мобилните (фото)

Пејачката Рада Манојловиќ, која неодамна во својата исповед откри дека до својата 19-та година немала бања во нејзината куќа во селото...
Радио Милева

Огромна разлика: Погледнете како изгледаше ќерката на Весна Змијанац пред операциите на лицето (фото)

Ќерката на пејачката Весна Змијанац, исто така пејачка, Николија Јовановиќ, поради приватниот живот со години привлекува големо медиумско...
Мегафон

Отворен седмиот „Music Week“ фестивал: Викендов две мегаѕвезди – Дино Мерлин и Лепа Брена пред публиката во хотелот „Гранд“ на Копаоник

Семиот по ред Music Week фестивал на Копаоник, официјално беше отворен викендов во хотелот Гранд Копаоник. Во атрактивниот настап на Милица...
Радио Милева

Маца Дискреција заработува од провокативни фотографии, а ќе се изненадите колку е богат нејзиниот татко (фото)

Мајката на Маца Дискреција имавме можност да ја видиме, а старлетата ретко зборуваше за нејзиниот татко, па тој остана мистерија за...