сабота, 11 март 2023

Радио Милева

Мелита во еротска долна облека во која многу тоа се наѕира и насетува, одново ги поттикна сите машки сетила на свој начин: „Слатка како шеќер, пикантна како зачин“!(ФОТО)

Најпознатата македонска трендсетерка и екс ТВ водителка Мелита Ракичевиќ одново ја заскокотка јавноста со  фотосесија, направена...
Радио Милева

Лиде-Лиде, виде дека работата стои “тенко“, па реши да не биде само Лиде на Венко: Реши поинаку „да вози“, па почна да ги имитира познатите во нивните карактеристични пози? (ФОТО)

Можеби името Лидија Гиновска на пошироката јавност не и значи ништо, но ако кажете Лиде – Лиде како што се претставува на социјалните...
Радио Милева

Сузана Гавазова во комбинација од црна кожа и провидна тантела, а под неа… „Има(т) или нема(т)“ долна облека? (ФОТО)

Оддамна е познато дека естрадата е пакет од повеќе работи. Покрај песната и видеото, имиџот, однесувањето, облекувањето, шминката, фризурата…...
Радио Милева

Зоки – Фаци влезе во најпознатиот скопски секс шоп да пазари, па ги помеша „играчките“: Она што најмногу „го запали“, всушност е за… гаснење! (ВИДЕО)

Зоран Василевски во јавноста многу попознат како Зоки – Фаци… Прекар што го доби по насловот на некогаш неговата популарна ТВ...